us.olena@yahoo.com uselena48 +38(067) 975 66 11

Стали відомі подробиці створення в Харкові «Кремнієвої долини»

  1. Главная
  2. / Стали відомі подробиці створення в Харкові «Кремнієвої долини»
25.09.2020

Перша «Українська Кремнієва долина» стане частиною багатофункціонального бізнес-парку «Екополіс ХТЗ». Про це повідомив директор ТОВ «Екополіс Харків» Віталій Баранніков.

Як відомо, ініціатором створення національного проекту української «Силіконової Долини» став президент Володимир Зеленський. Власник і глава групи DCH Олександр Ярославський виступає генеральний інвестором і координатором проекту, а стартовим майданчиком його реалізації став бізнес-парк «Екополіс ХТЗ».

Складові елементи концепції наступні: STEM-освіту, створення науково-дослідних центрів на базі ключових вузів і НДІ міста, стартап-центри, експериментальне виробництво — виробничі майданчики на базі «Екополіс ХТЗ», а також розробка і створення нових IT-продуктів світових компаній на базі IT-компаній та IT-кластеру Харкова. Вже підписані меморандуми про співпрацю з лідерами технологій «Hewlett-Packard», «Huawei» і іншими компаніями.

Реалізація проекту «Екополіс ХТЗ» розрахована на 13 років і розбита на п'ять етапів. Обсяг інвестицій в проект складає більше 1 млрд дол. Приблизна площа — близько 800 тис. кв. м. У перспективі планується створити понад 12 тис. нових робочих місць.

Зараз завершується розробка концепції проекту, яку планується узгодити в жовтні. До кінця року шотландське архітектурне бюро «10 design» планує розробити цей проект.

Джерело: propertytimes

 

Поиск

Статьи и новости