us.olena@yahoo.com uselena48 +38(067) 975 66 11

Drozdov&Partners розробили проект ревіталізації кондитерської фабрики у Харкові

  1. Главная
  2. / Drozdov&Partners розробили проект ревіталізації кондитерської фабрики у Харкові
24.05.2019

Проект «Цукерка» передбачає будівництво багатофункціонального центру з житлом, офісами, магазинами і відкритим громадським простором.

Архітектурне бюро Drozdov&Partners розробило проект ревіталізації району навколо руїн кондитерської фабрики імені Крупської у Харкові.

Фабрику було збудовано у 1889 році, за радянських часів її назвали на честь Надії Крупської. Зараз комплекс будівель на вулиці Конторській перебуває в напівзруйнованому стані.

Візуалізація: Drozdov&Partners

«З огляду на те, що безліч автентичних елементів було загублено назавжди, ми поставили перед собою таке завдання – консервувати все те, що збереглося», – зазначають Drozdov&Partners.

Концепція проекту «Цукерка» передбачає будівництво багатофункціонального центру площею 10 тисяч квадратних метрів. На думку архітекторів, новий відкритий і насичений міський простір уздовж зеленого коридору річок надасть поштовх для розвитку району Гончарівка.

Візуалізація: Drozdov&Partners

Більшість стін фабрики планують зберегти та інтегрувати в інтер’єр громадських просторів. Залишки внутрішніх стін стануть частиною мощення відкритих просторів набережної та центральної аванплощі.

Візуалізація: Drozdov&Partners

В центрі передбачено вежу з житловими апартементами та офіси вищої поверховості. Водночас громадські та комерційні простори на базі старої фабрики забезпечують збереження історичного масштабу і зв’язок із вулицею.

Візуалізація: Drozdov&Partners

Громадсько-суспільні простори пронизують один одного, створюючи відкриту структуру. Автори пропонують влаштовувати тут виставки, освітні заходи та інші публічні активності.

Візуалізація: Drozdov&Partners

Проект розроблено як перехід між двома контрастними районами – від двох-трьохповерхової історичної забудови з одного боку до вищої забудови другої половини ХХ століття, яка починається відразу за греблею ріки Лопань.

Візуалізація: Drozdov&Partners

drozdov-partners.com

Поиск

Статьи и новости